Slechtste station van Noord-Holland ziet er nu prachtig uit

Het treinverkeer tussen Den Helder en Heerhugowaard lag de afgelopen zestien dagen compleet stil. De trajecten tussen Alkmaar en Hoorn kwamen daar in de laatste dagen ook nog bij. Aan het spoor, spoorbruggen en aan stations werd hard gewerkt. Het treinverkeer kwam op maandagochtend 24 maart weer op gang.
Station Den Helder Zuid
Station Den Helder Zuid is helemaal vervangen. De reiziger kan nu goed in- en uitstappen, ook al is het station nog niet helemaal af, zo stelt regiodirecteur van ProRail Harro Homan.
Het station was niet populair onder reizigers. Het was er donker en mensen voelden zich niet op hun gemak als ze moesten wachten. Een reiziger die al vroeg in de morgen op het perron stond, vindt het nieuwe station heel mooi geworden. “Het oude station was ook echt wel heel oud.” Ook regiodirecteur Homan denkt dat dit station een prettige plek wordt voor de reizigers.
Treinen rijden weer
Bouwmanager van ProRail John Nieuwstad is blij hoe alles verlopen is. Het treinverkeer loopt weer volgens planning.